מי אני ומה שמי?

שנים של לימוד ועשייה שכנעו אותי להציע ללקוחות את חבילת המיתוג כמכלול של כל תחומי העיצוב השונים.

סיימתי תואר ראשון, בעיצוב תקשורת חזותית במכון הטכנולוגי חולון HIT. ארבע שנים של לימוד אינטנסיבי להכרת עולם העיצוב על כל חלקיו וגווניו תוך כדי התנסות והגשת עבודות שוטפות. את ההתמחות שלי במהלך הלימודים עשיתי במדיה דיגיטאלית ומיתוג תוך שאני לומדת לעומק את השילוב בין כל הנושאים הנכללים בתחום.

במהלך חופשות הקיץ מהלימודים, שהיתי בארה"ב במסגרת פעילות "יהודה הצעיר" (התנועה הציונית של ארגון נשות הדסה). עסקתי בתחום האומנות בפרויקטים מיוחדים. נחשפתי לעבודה אינטנסיבית מול גורמים מגוונים ותוך עמידה בלוחות זמנים קשים. העשייה בארה"ב לימדה אותי הרבה על סוגי מיתוג לפי צרכי קהל היעד וכיצד להתאים את המוצר ללקוח וחשוב יותר ללקוחות שלו.

מיד בסיום לימודיי וקבלת התואר, התקבלתי לעבודה כמעצבת גרפית ב"איקאה ישראל". חלמו של כל בוגר עיצוב התגשם לי כל כך מהר ומצאתי את עצמי שטה בעולם העיצוב הכי עכשווי והכי מתקדם בשוק. העבודה כללה שיתוף פעולה מול איקאה העולמית והתפרשה על מכלול העשייה בחנות ובמבנה עצמו וכן ובחומרים המודפסים המופצים או מוצגים לקהל הרחב. העבודה באיקאה הייתה אינטנסיבית מאד ודרשה רמת מקצועיות בסטנדרט גבוהה מאד.

התפנית בחיי באה עם נישואי וההחלטה להקים את ביתנו בעוטף עזה. כחלק מהמעבר לדרום עזבתי בצער את איקאה והתחלתי לעבוד בסטודיו לעיצוב בקיבוץ נירים ("עיצובניק"). בסטודיו התמקדתי במתן שרותי מיתוג לגופים רבים מאזור הדרום. ושוב כמו בחיים הגיעה התפנית הבאה בחיי עם לידתו של עומר ואחריו נועה והחלטתי להפוך לעצמאית.

מאז ועד היום אני עובדת מסטודיו קטן, הצופה לעזה, שהקמתי בביתי. מלבד היציאה לפגישות עם לקוחות או בתקופות של לחימה אני מתמקדת בעשייה מקצועית תוך שילוב הידע והכישרון שאני מביאה לכם. זו אני והמבחן האמיתי היא העבודה המיתוגית שאני מגישה ללקוחות. תציצו, תתרשמו ותנסו.